Життя коледжу

Heading Sub Title

До Дня єднання

Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства”, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандиського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, національно-патріотичного виховання та згуртування молоді на основі національних духовних цінностей у Відокремленому структурному підрозділі “Фаховий коледж зв’язку та інформатизації Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку” відбулися такі заходи:
  •  16 лютого 2022 року о 10.00 урочисто піднятий Державний Прапор України на будівлі коледжу, виконаний Гімн України;
  • 16 лютого 2022 року викладачами проведено бесіди щодо консолідації українського суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України;
  • 17 та 18 лютого 2022 року класними керівниками проведено виховні години, присвячені єднанню;
Відповідно листа Міністерства освіти і науки України від 15 лютого 2022 року «Про проведення уроку з медіаграмотності», з метою формування навичок медіаграмотності, для вміння критично сприймати інформацію, протидіяти маніпуляціям, усвідомити цінність високоякісної інформації,  17 та 18 лютого 2022 року викладачем циклової комісії «Інтелектуальних технологій і зв’язку» Петровським Р. І. проведені заняття із забезпечення медіаграмотності серед учасників освітнього процесу з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу.

 

Інтерв’ю до 100-річчя коледжуСходження на Говерлу:

25.05.2019 року відбулась сумісна акція студентів і викладачів коледжу по підкоренню найвищої точки України – гори Говерли (висота 2061 м), яка була присвячена Дню Європи.
На вершині Говерли студенти і викладачі встановили прапор з емблемою коледжу Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова.

Воєнно-польові збори 2019: