посвячення в студенти

31 серпня 2022 року в коледжі пройшло щорічне свято для першокурсників – посвячення в студенти на майданчику Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку. Після урочистостей в навчальних групах проведено Перший урок на тему «Ми українці: честь і слава незламним!», метою якого є почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності,глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; стійкості до впливів пропаганди країни – агресора.

Історію Українського державотворення розповіла класний керівник групи З-12 Бєну Н. М.