28 листопада 2024 року на методичному об’єднані викладачів математики ЗФПО Одеської області викладач Свиридова Алла Борисівна виступила з доповіддю на тему «Організація інтерактивного освітнього середовища в освітньому процесі при вивченні математики». В доповіді відмічалося, що сучасний процес навчання неможливий без використання різних сервісів мережі Інтернет та електронних освітніх ресурсів. Для сучасної дитини застосування інформаційних технологій стало частиною її повсякденного життя. У цьому контексті завдання педагога полягає в тому, щоб той ентузіазм, з яким діти працюють із комп’ютером вдома, просто граючись чи листуючись із друзями, впливав і на формування ключових компетенцій, визначених сучасним змістом освіти. З вимушеним переходом на дистанційне (або змішане) навчання, в своїй роботі викладач почала активно використовувати технологію веб-квест. За змістом від традиційної вона відрізняється лише тим, що гра проходить у цифровому, віртуальному середовищі. Використання квестів сприяє вихованню та розвитку якостей особистості, що відповідають вимогам інформаційного суспільства, розкриттю здібностей та підтримці обдарованості дітей. Окрім цього, веб-квести сприяють розвитку логічного мислення, привчають дітей розмірковувати над завданнями, різнобічно оцінювати ситуацію, аналізувати інформацію, дозволяють пов’язувати матеріали кількох предметів, залучаючи логіку, творчість і критичне мислення.
За ефективне використання цифрових технологій в педагогічній діяльності, заохочення дітей до навчання через застосування інтерактивних ігор у квітні 2023 р. Свиридова Алла Борисівна була нагороджена подякою від проекту «Всеосвіта», а пізніше від проекту «Всеосвіта» нагороджена грамотою за успішну реалізацію цифрових технологій в освітньому процесі, вміння застосовувати інноваційні засоби навчання та освоєнні новітніх інтерактивних ігор у педагогічній діяльності.
Квест – «Цікава фізика»
30 квітня 2024 р. був проведений в онлайн-форматі квест «Цікава фізика» для студентів закладів фахової перед віщої освіти Одеської області. У квесті приймав участь ВСП «Фаховий коледж зв’язку та інформації ДУІТЗ» у складі студентів 1–го курсу групи З-12 Штень Кирила та Грабовенка Вадима. Керівник команди викладач фізики Страхов Михайло Володимирович.
За результатами виконання завдань команда посіла ІІІ місце. Штень Кирило і Грабовенко Вадим стали переможцями в номінації «Найкращій знавець в розв’язуванні творчих завдань з фізики» і отримали сертифікати і грамоту що до участі в квесті і зайняття ІІІ місця у загальному заліку.
Конференція “Математика в моїй майбутній професії”
20 березня 2024 року на платформі ZOOM обласною комісією викладачів математики була проведена онлайн-конференція «Математика в моїй майбутній професії». У конференції взяли участь студенти із 21 навчального закладу Одеської області, різних спеціальностей та освітніх програм. Учасники конференції на прикладах показали, наскільки важливою є математика для кожної спеціальності. Від нашого коледжу брав участь у конференції студент групи Тр-21 Жигало Владислав. Під керівництвом викладача Свиридової Алли Борисівни ним було підготовлений доклад, щодо використання математики у спеціальності «Електронні комунікації та радіотехніка» освітня професійна програма «Монтаж, технічне обслуговування і ремонт обладнання радіозв’язку, радіомовлення та телебачення». За участь у конференції студент Жигало Владислав був нагороджений сертифікатом.
Конкурс «Математичний крос»
24 квітня 2024 року студенти нашого коледжу Арсеньєв Ілля Володимирович (група З-11) та Макаренко Назар Олександрович (група З-12) прийняли участь в обласному конкурсі «Математичний крос». Студенти розв’язували різнорівневі логічні завдання. В конкурсі приймали участь студенти з 36 навчальних закладів м. Одеси та Одеської області. Студент Макаренко Н.О. зі 100 можливих балів набрав 96 балів та посів ДРУГЕ почесне місце. Він був нагороджений грамотою. Коледж пишається таким студентом!
Відкритий урок «Тригонометрія. Повторення»
30 січня 2024 року в групі Тр-11 було проведено відкрите заняття з математики (алгебра та початки аналізу) викладачем Свиридовою А.Б. Заняття було першим після тривалих канікул, тому тема заняття була «Тригонометрія. Повторення». Мета була повторити весь вивчений матеріал з цієї теми в минулому семестрі та підготувати студентів до вивчення наступної теми з тригонометрії. Заняття проходило в змішаній формі, тому всі студенти групи мали можливість бути присутніми на занятті. Заняття проходило в зручному для всіх темпі, всі студенти активно працювали. Крім вирішення вправ, мали місця цікавий матеріал та історична довідка.