Математичний крос

  24 квітня 2024 року на платформі Zoom відбувся конкурс «Математичний крос» серед студентів І курсів закладів фахової передвищої освіти Одеської області. Від коледжу участь у конкурсі брали студенти 1 курсу спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Арсеньєв Ілля група З-11 та Макаренко Назар група З-12. Студенти розв’язували завдання за сімома напрямками на «Всеосвіті».
За підсумками конкурсу студент групи З-12 Макаренко Назар зайняв ІІ призове місце, набравши 96 балів, а студент групи З-11 Арсеньєв Ілля – V місце, з результатом 71 бал. Учасників конкурсу підготувала викладач математики першої категорії Олена Слободянюк.
Вітаємо наших переможців та висловлюємо щиру подяку за сумлінну підготовку.

Міжнародний день рідної мови

Щороку 21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.
Для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави це значуще свято.
Рідна мова – основна ознака нації, оскільки вона формує національний менталітет, є живим свідком історії народу, берегинею культурних здобутків, визначальним чинником життя кожної людини і суспільства, кожної родини і держави в цілому.
З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у коледжі Шкурак Н. М., голова циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної, провела онлайн тематичний захід «Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи!».

вистава "Лісова пісня"

      22 лютого у коледжі відбулася прем’єра вистави “Лісова пісня” за мотивами драми-феєрії Лесі Українки. Виставу було присвячено пам’яті видатної поетеси.

Дякуємо викладачу Борик І.Д. та студентам коледжу за активну участь у проведенні заходу.