Адміністрация


Директор


Петрусенко Сергій Юрійович, народився 29 жовтня 1962 року в місті Одесі. Громадянин України. Освіта вища: з 1979 року по 1984 рік навчався в Одеському державному університеті ім. І.І.Мечникова на механіко-математичному факультеті за спеціальністю-математика. Трудова діяльність: з 1984 року по 1988 рік працював вчителем математики в середній школі №11 Ленінського району міста Одеси. З 1988 року по 1994 рік працював за спеціальністю у Німеччині, в Західній групі військ, де проводив змістовну громадську роботу, відповідаючи за викладання математики у відділі шкіл. З 1994 року працював в гімназії №1 міста Одеси спочатку методистом кафедри математики і інформатики та вчителем економіки і математики, потім-заступником директора з навчальної роботи, а з 28.12.1998 року по 2008 рік-директором гімназії №1 імені А.П.Бистріної. З 04.08.2008 року по 31.03.2009 року працював деканом факультету Одеської національної академії зв’язку ім. О.С Попова, а з 01.04.2009 року по теперішній час працює директором коледжу зв’язку та інформатизації Одеської національної академії зв’язку ім.О.С.Попова.

У 1993 році в рамках програми виводу російських військ із Німеччини закінчив Берлінську економічну академію “Шпреє-Академія” за спеціальністю “Маркетинг”. У 2009 році здобув наукову ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності «Теорія і методика
професійної освіти».

За відмінну працю з виховання підростаючого покоління та вагомий внесок у розвиток освіти міста нагороджений знаком “Відмінник освіти України” (посвідчення №1236, наказ Міністерства освіти України №61 від 21.03.2000 р.). За значний внесок у підготовку та проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів та за плідну роботу з обдарованою молоддю-почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (наказ №684-к від 27.09.2000 р.). За особистий внесок у розвиток освіти присвоєно почесне звання “Кращий педагогічний працівник міста Одеси” (рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 14.09.2005 р.№516).За вагомий внесок у забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнів, зміцнення матеріально-технічної бази гімназії нагороджений почесною відзнакою (золотий знак з діамантом) голови Одеської обласної державної адміністрації (постанова від 31.05.2007 р.). За час педагогічної роботи неодноразово оголошувались подяки та застосовувались інші види заохочень. У трудовій книжці відображено 31 заохочення за сумлінну працю та відмінні показники у професійній діяльності.

 

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм 05 жовтня 2012 року Указом Президента України № 582/2012 Петрусенку С. Ю. присвоєно почесне звання «Заслужений працівник України», (посвідчення № 3105 ПЗ № 007453).

 


 

Заступник директора з навчальної роботи


 

Горлінська Олена Юріївна, народилась в місті Одесі. Громадянка України. Освіта вища: у 1986 році закінчила Одеський електротехнічний інститут зв’язку ім. О. С. Попова за спеціальністю «Багатоканальний зв’язок», отримала кваліфікацію «інженер електрозв’язку»; у 1996 році здобула другу вищу освіту в Українській державній академії зв’язку ім. О. С. Попова за спеціальністю «Економіка і управління у зв’язку», отримала кваліфікацію «інженер-економіст».

Трудова діяльність: з 1986 року по 1987 рік працювала інженером лабораторії Одеського відділу Центрального науково-дослідного інституту зв’язку. У серпня 1987 року перевелась до коледжу зв’язку та інформатизації по посаду викладача економічних дисциплін, яку обіймала до травня 2006 року. З 1996 року по 2007 рік беззмінно очолювала циклову комісію економіки та підприємництва. З травня 2006 року по 31 серпня 2007 рік – завідувач заочного відділення. З 01 вересня 2007 року по теперішній час – заступник директора з навчальної роботи.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «викладач-методист».

За довголітню високоефективну працю, особистий внесок в розвиток галузі зв’язку нагороджена Почесною грамотою Державного комітету зв’язку та інформатизації України (наказ Держкомзв’язку №178-03/к від 19.08.2004 р.).За сумлінну працю, особистий вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (наказ МОН України від 18.08.2008 № 935-к).У 2010 році за довголітню сумлінну працю, особистий внесок у розвиток науки й освіти та з нагоди 90-річчя з дня заснування ОНАЗ ім. О. С. Попова нагороджена грамотою ректора.

За час педагогічної роботи неодноразово оголошувались подяки та застосовувались інші види заохочень.

 


Заступник директора з навчально-виховної роботи


 

Ящишина Ірина Ярославівна, народилась в Одесі. Громадянка України. Освіта вища: у 1985 році закінчила з відзнакою Одеський інститут   холодильної промисловості за спеціальністю «машини та апарати по кондиціюванню повітря». В тому ж році зачислена на посаду інженера   Одеського спеціального конструкторсько-технологічного бюро заводу Продмаш.

У 1987-1990 роках обралася депутатом районної ради народних депутатів Суворівського району міста Одеси і продовжувала працювати в   Одеському СКТБпродмаш. 1999-2005рр. працювала методистом 1 категорії в ВННВК «Зв’язок» ОНАЗ ім.О.С. Попова. В коледжі працює з 2005 року   по теперішній час на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

За час педагогічної роботи неодноразово оголошувались подяки та застосовувались інші види заохочень.

 


Завідувач денного відділення


 

Трофименко Юлія Володимирівна, народилась у Вінницькій області. Громадянка України. Освіта вища: у 2008 році закінчила Одеську національну академію зв`язку ім. О. С. Попова за спеціальністю «Телекомунікаційні системи та мережі», у 2011 році закінчила Одеську національну академію зв`язку ім. О. С. Попова за спеціальністю «Економіка підприємства» .

В коледжі працює з 2008 року по теперішній час, з 2012 року на посаді завідувача денного відділення.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

 

 


Завідувач денного відділення, викладач історії України


 

Владова Тетяна Сергіївна, завідувач денного відділення, викладач історії України, спеціаліст першої категорії

Коледж – новий подих в моєму житті. Розповім чому.
Мені 31 рік. Народилася в селі на Одещині. Після отримання повної
загальної середньої освіти вступила до Одеського національного
університету імені І. І. Мечникова на історичний факультет. Перша мрія в
дорослому житті збулася.
У період навчання працювала офіціанткою в кав’ярні. Поєднувати
навчання, походи в бібліотеку та роботу мені вдавалось. Жила в гуртожитку.
Це були настільки цікаві і незрівнянні часи, що й досі, коли пригадую
студентське життя, усмішка не сходить з обличчя.
Щодо обраної професії. Стати викладачем мріяла з дитинства і точно
знала, що працюватиму в навчальному закладі. Улюбленим заняттям було грати «у школу», причому не лише з дітьми, а і з ляльками, навіть з котами та собаками. Найцікавішим в університеті був період практики. Дуже подобалась археологічна, коли цілий літній місяць разом з однокурсниками та керівником розкопували й досліджували різноманітні артефакти римських часів. Була ще архівна та музейна практики, але жодна не може зрівнятися з педагогічною. На практику мене направили до гімназії № 2 м. Одеси. Пам’ятаю, як я хвилювалась, коли йшла в гімназію, але, заходячи в клас, хвилюватися переставала. Відразу після закінчення навчання в університеті пішла працювати викладачем історії в Одеський автомобільно-дорожній коледж ОНПУ. Тоді було дуже легко влаштуватись в коледж, оскільки однокурсник знайшов першим цю роботу і покликав мене. Працювала один навчальний рік, після того договір не продовжили. 


Завідувач навчально-методичного кабінету


 

Владова Тетяна Сергіївна, завідувач денного відділення, викладач історії України, спеціаліст першої категорії

Коледж – новий подих в моєму житті. Розповім чому. Мені 31 рік. Народилася в селі на Одещині. Після отримання повної загальної середньої освіти вступила до Одеського національного університету імені І. І. Мечникова на історичний факультет. Перша мрія в
дорослому житті збулася. У період навчання працювала офіціанткою в кав’ярні. Поєднувати навчання, походи в бібліотеку та роботу мені вдавалось. Жила в гуртожитку. Це були настільки цікаві і незрівнянні часи, що й досі, коли пригадую студентське життя, усмішка не сходить з обличчя. Щодо обраної професії. Стати викладачем мріяла з дитинства і точно знала, що працюватиму в навчальному закладі. Улюбленим заняттям було грати «у школу», причому не лише з дітьми, а і з ляльками, навіть з котами та собаками. Найцікавішим в університеті був період практики. Дуже подобалась археологічна, коли цілий літній місяць разом з однокурсниками та керівником розкопували й досліджували різноманітні артефакти римських часів. Була ще архівна та музейна практики, але жодна не може зрівнятися з педагогічною. На практику мене направили до гімназії № 2 м. Одеси. Пам’ятаю, як я хвилювалась, коли йшла в гімназію, але, заходячи в клас, хвилюватися переставала. Відразу після закінчення навчання в університеті пішла працювати викладачем історії в Одеський автомобільно-дорожній коледж ОНПУ. Тоді було дуже легко влаштуватись в коледж, оскільки однокурсник знайшов першим цю роботу і покликав мене. Працювала один навчальний рік, після того договір не продовжили.